LIKTA

Digitālā nedēļa 2023

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem 2023. gadā no 24. līdz 28. aprīlim organizēs Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā.

Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas Savienības prasmju gada (#EuropeanYearOfSkills) un ALL Digital Weeks 2023 (#ADWeeks2023) ietvaros un šogad Latvijā notiks jau 14. reizi! Digitālā nedēļa ir nacionāla, ikgadēja informēšanas un motivēšanas izglītības kampaņa, lai aicinātu sabiedrību un uzņēmējus apgūt jaunas digitālās prasmes. Nedēļas mērķis ir arī veltīt īpašu uzmanību IKT karjeras un ar digitālām tehnoloģijām saistītu darbu izvēles motivēšanai.

Eiropā ALL Digital Weeks 2023 norisināsies no 17. aprīļa līdz 7. maijam, tās ietvaros tiešraidē būs iespējams sekot līdzi atklāšanas un noslēguma pasākumiem, piedalīties dažādos konkursos un praktiski izmēģināt digitālo prasmju pašnovērtēšanas testus, būs iespējams piedalīties citos Eiropā organizētajos tiešsaistes pasākumos.

Atbilstoši Eiropas Komisijas un ALL Digital Weeks 2023 mērķiem šogad Digitālajā nedēļā Latvijā paredzētas šādas tēmas:

  • 24. aprīlis Digitālās  nedēļas atklāšanas diena
  • 25. aprīlis  Digitālie rīki un prasmes uzņēmējiem
  • 26. aprīlis  Digitālās drošības diena
  • 27. aprīlis Digitālās prasmes Izglītībai
  • 28. aprīlis Mediju prasmes un digitālie resursi

Digitālā nedēļa 2023 tiek organizēta sadarbībā ar sadarbības partneriem un reģionālajiem koordinatoriem visā Latvijā. Partneriem ir iespēja iesaistīties Digitālās nedēļas 2023 pasākumu plānošanā un īstenošanā.