Citrus Solutions: 2021. gads pabeigts ar vēsturiski lielāko apgrozījumu

Citrus Solutions uzņēmumu grupas, kurā ietilpst SIA Citrus Solutions un Citrus Solutions GmbH, neauditētie konsolidētie finanšu rezultāti liecina, ka 2021. gadā uzņēmuma finanšu darbības rādītāji auguši par 23%, sasniedzot vēsturiski lielāko apgrozījumu – 52,46 miljonus eiro (2020. gadā attiecīgi – 42,82 miljoni eiro).

2021. gadā Citrus Solutions piedalījies vairāku vērienīgu projektu īstenošanā, tostarp: projektējis inženiertīklus Orkla ražotnes jaunbūvei Ādažos; projektējis inženiertīklus Alojas Biroji “The Pine” projektam; nodrošinājis Dr. Mauriņa vēnu un lāzermedicīnas klīnikas jaunbūves celtniecību; veicis Rail Baltica Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas elektronisko sakaru tīklu būvniecību; piegādājis transporta līdzekļu un konteineru automātiskās identificēšanas sistēmas, kā arī veicis to modernizāciju un uzturēšanu Valsts Ieņēmumu dienestam; nodrošinājis Tet tīkla projektēšanu, būvniecību un uzturēšanu, kā arī izvērsis optiskā tīkla būvniecību Vācijā, tai skaitā Ēderanas, Angelnas, Mēklenburgas-Priekšpomerānijas reģionos, kā arī īstenojis citus projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas pakalpojumus privātajiem un valsts pasūtītājiem.

Citrus Solutions uzņēmumu grupas vadītāja Jūlija Zandersone: “2021. gads ir bijis izaicinājumiem bagāts. Būvniecības nozare kopumā ir piedzīvojusi gan strauju materiālu cenu izaugsmi, gan turpināja darboties globālās pandēmijas ietekmē. Vienlaikus mēs redzam, ka gan valsts, gan privātie pasūtītāji turpina aktīvi attīstīt jaunus projektus. Būtiska izaugsme ir vērojama arī Vācijas tirgū, īpaši optisko tīklu projektēšanas un būvniecības jomā. Šajā izaugsmes posmā un augstas konkurences apstākļos aizvien lielāka nozīme ir veikto darbu kvalitātei, darba tikumam un uzņēmuma pamatvērtībām. Liels prieks, ka klienti augstu novērtē uzņēmuma nepārtraukto kvalifikācijas, kompetences, un komandas pilnveidi. Pērn esam strādājuši pie aizraujošiem projektiem, kas ir prasījuši jaunas kompetences Agile projektu vadībā, programmatūras izstrādē un inženiertehnisko risinājumu integrācijā. Ikkatra sarežģīta un apjomīga projekta realizācija termiņā un ar apmierinātu klientu apliecina uzņēmuma un komandas spēku un projektu vadības kompetenci.”

SIA Citrus Solutions dibināts 2005. gadā, un šodien tas ir viens no vadošajiem inženiersistēmu projektēšanas un būvniecības uzņēmumiem Latvijā un ir daļa no SIA Tet grupas, kuras akcionāri ir Latvijas Republika (51%) un Telia Sonera (49%). Citrus Solutions veic projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas pakalpojumus privātajiem un valsts pasūtītājiem, tai skaitā, arī valsts nozīmes un kritiskās infrastruktūras objektos. 2018. gadā tika nodibināts meitas uzņēmums Vācijā – Citrus Solutions GmbH, kurš darbojas Vācijas tirgū.

Informāciju sagatavoja:

Anna Celma
Komunikācijas speciāliste
Tel. 29412030
E-pasts: anna.celma@citrus.lv