Biedru seminārs – juridiskās aktualitātes IKT nozarē

LIKTA aicina biedrus apmeklēt semināru 

“JURIDISKĀS AKTUALITĀTES IKT NOZARĒ”

Kad? 22. janvārī

Kur? Tiešsaistē, MS Teams platformā

Cikos? 10:00-12:00

PROGRAMMA

10:00 – 10:30

Gatis Litvins, rīkotājdirektors, Latvijas Zvērinātu notāru padome

Zvērināta notāra virtuālais kabinets

Prezentācija sniegšu ieskatu par DigiNotārs klienta portāla attīstību un tā novitāti Eiropas Savienībā, gatavību COVID pandēmijas izaicinājumiem, sniegtajām iespējām fiziskām un juridiskām personām saņemt notariālo un juridisko palīdzību attālināti, tiešsaistes pakalpojumiem un nākotnes plāniem.

10:40 – 11:10

Agnese Gerharde, Gabriela Šantare, Zvērinātu advokātu birojs “COBALT”

Juridiskie aspekti IKT, intelektuālā īpašuma un datu aizsardzības jomā

Seminārā iepazīstināsim ar nozares jaunumiem intelektuālā īpašuma, datu aizsardzības un IKT jomā, tai skaitā, par Brexit ietekmi uz datu nodošanu uz trešajām valstīm un intelektuālā īpašuma aizsardzību. Sniegsim īsu ieskatu arī par jauno ES kiberdrošības stratēģiju,  Eiropas Elektronisko sakaru kodeksa ieviešanu un citām saistošām juridiskām aktualitātēm IKT nozarē.

11:20 – 11:50

Daiga Kiopa, SIA “Lursoft IT”

Automatizēti rīki sadarbības partneru un klientu izpētei un uzraudzībai

Seminārā sniegšu praktiskus ieteikumus, kā veikt klientu izpēti un īstenot to uzraudzību, kādos avotos meklēt nepieciešamo informāciju, kam pievērst uzmanību, kādus risinājumus var izmantot, lai šo procesu automatizētu.

Tāpat uzzināsiet, kā uzņēmumā nodrošināt sankciju pārkāpšanas risku novēršanu gan darbā ar klientiem, gan iepirkumu jomā. Noskaidrosiet, kā izvērtēt informāciju par patiesā labuma guvējiem, un kāpēc svarīgi to darīt, veicot klienta vai sadarbības partnera  risku izvērtēšanu.

SADARBĪBĀ AR

Latvijas Zvērinātu notāru adome ir uz trīs gadiem ievēlēta zvērinātu notāru pārstāvības un uzraudzības institūcija, kā arī kolēģijas pārvaldes un izpildu institūcija. Padome sanāk kopā reizi mēnesī vai arī biežāk, ja tas nepieciešams. Padome nodrošina kolēģijas statūtos noteikto uzdevumu izpildi un īsteno kopsapulču lēmumus. Padome ir Eiropas Savienības Notāru padomes un Starptautiskās Notāru savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācijas biedrs.

COBALT ir cieši integrēta advokātu biroju apvienība, kas sniedz augstas kvalitātes juridiskos pakalpojumus Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā. COBALT advokātu biroju apvienība ir viena no lielākajām juridisko pakalpojumu sniedzējām Baltijas reģionā.

Lursoft ir IT uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kuru laikā tas kļuvis par neatņemamu palīgu gan juridiskām, gan fiziskām personām, nodrošinot piekļuvi ne tikai plašai valstiskas nozīmes juridiskās informācijas datu bāzei, bet arī sniedzot virkni dažādu pakalpojumu, kas ļauj uzņēmējiem veiksmīgāk attīstīt savu darbību, tostarp, analītiskos pakalpojumus, monitoringus, B2B risinājumus u.c.