Aicinājums pieteikties IT kausa izcīņai telpu futbolā

Uzsākta sākotnējā pieteikšanās (reģistrācija) Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumu telpu futbola turnīram, kas notiks sestdien, 18.martā. Telpu futbola turnīrs notiks ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) atbalstu un komandas cīnīsies ne vien par medaļām un vērtīgām organizatoru sarūpētām balvām, bet arī par LIKTA dāvāto ceļojošo kausu.   

Interesentus lūgums sazināties ar sacensību izpilddirektoru Kasparu Lakševicu, tālr. 29170606, e-pasta adrese kaspars.laksevics@gmail.com.

Šogad turnīra dalības maksa palikusi nemainīga, proti EUR 300. Minimālais plānotais komandu skaits – piecas.

Pirmais telpu futbols IT komandām tika aizvadīts 2018.gadā, kad 12 komandu konkurencē triumfēja “Evolution Latvia”, aiz sevis atstājot “Euro Live Technologies” un “Accenture Latvia” vienības.

Gadu vēlāk tika fiksēts dalībnieku rekordskaits – 16(!) uzņēmumu komandas iesaistījās cīņā par LIKTA dāvāto ceļojošo kausu. Vēlreiz spēcīgākās telpu futbola vienības statusu apliecināja “Evolution Latvia”, otro un trešo vietu ieņemot, attiecīgi, “Clarity Labs” un “Accenture Latvia”.

Pandēmijas apstākļos sacensības netika rīkotas, bet pērn septiņu vienību konkurencē uzvaras laurus plūca “Tet”, kam sekoja “C.T.Co” un “Bite One IT” komandas.

Turnīra oficiālā mājas lapa: https://www.fta.lv/it/2022/.

Informāciju sagatavoja:

Kaspars Lakševics,
Tālrunis: 29688812
E-pasta adrese: kaspars.laksevics@gmail.com