pioneers-into-practice

Aicina pieteikties mobilitātes programmai “Pioneers into Practice”

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina dažādu nozaru profesionāļus pieteikties dalībai pasaulē vadošajai mobilitātes programmā «Pioneers into Practice 2020», kas vērsta uz klimata pārmaiņu samazināšanu. Programma dod iespēju iegūt zināšanas par to, kā tuvināt pasauli klimatneitrālai ekonomikai, un pilnveidoties profesionālajā karjerā. Pieteikšanās līdz 1. jūnijam.

Interesentus aicina pieteikties programmai, piedāvājot darbseminārus un tiešsaistes apmācības, kouču atbalstu, darbu starpdisciplinārā komandā, izstrādājot risinājumu Latvijas uzņēmumu, organizāciju vai pašvaldību vides problēmām (laika posmā no jūnija līdz novembrim), stipendiju un četru līdz sešu nedēļu ilgu praksi kādā no «Pioneers into Practice» dalībvalstu organizācijām Eiropā.

Ievadmācības dalībniekiem notiks jūnijā (no 8.-14. jūnijam tiešsaistē moduļu veidā). Šogad pirmo reizi RTU Dizaina fabrika programmā uzņems arī Lietuvas profesionāļus, līdz ar to darba valoda būs angļu.

RTU Dizaina fabrika aicina pieteikties arī Latvijas uzņēmumus un organizācijas, kas vēlas uzņemt praksē (arī attālināti) citu Eiropas valstu profesionāļus un saņemt risinājumus un pieejas, kas var palīdzēt darbībai. Iepriekšējos gados prakses piedāvāja «Grupa 93», «Latvenergo», RTU Cēsu filiāle, Vidzemes Augstskola, Latvijas Hidroekoloģijas institūts, BIOR u.c.

«EIT Climate-KIC» programmas Latvijā īsteno RTU Dizaina fabrikas «EIT Climate-KIC HUB Latvia».

Plašāk par programmu var uzzināt, sazinoties ar «EIT CLimate-KIC HUB Latvia» projektu vadītāju Santu Krastiņu pa tālruni 26498234 vai sūtot epastu – santa.krastina@rtu.lv