LIKTA
more-news-arrow-hover more-news-arrow
Vairāk
ziņu:
potcpssv
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
LIKTA pasākums
Biedra pasākums
Valsts pasākums
Cits pasākums

nozare
skaitļos

valde

SIGNE
BĀLIŅA

LIKTA Prezidente
Signe.Balina@lu.lv

Juris
binde

Viceprezidents, Elektroniskā komunikācija, LIKTA interešu pārstāvniecība LDDK.
Juris.Binde@lmt.lv

Eva
Butāne

E-pārvaldes un e-pakalpojumu attīstība, sadarbība ar jaunuzņēmumiem. Eva.Butane@rixtech.lv

Uldis
dzenis

Informācijas sabiedrības attīstība, pētniecība un inovācijas nacionālā un starptautiskā līmenī.
Uldis@tilde.lv

Mārtiņš
gataviņš

IT projektu pārvaldības un labās prakses, e-rēķini un digitālā ekonomika, digitālā drošība.
Gatavins@gmail.com

elmārs
gengers

IT Klastera sekcija. Elmars.Gengers@gmail.com

juris
gulbis

Elektroniskā komunikācija, e-prasmes un IKT izglītība, sadarbība ar jaunuzņēmumiem. Juris.Gulbis@lattelecom.lv

māra
jākobsone

Viceprezidente, Informācijas sabiedrības attīstība un e-prasmes, ārējā un starptautiskā sadarbība.
Mara@likta.lv

armands
magone

E-pārvaldes, e-pakalpojumi un informācijas sabiedrības attīstība.
Armands.Magone@gmail.com

toms
meisītis

Asociēto biedru sekcija.
Toms.Meisitis@lattelecom.lv

mikus
ozols

Elektroniskās komunikācija un koordinācija starp nozares asociācijām, mākoņpakalpojumi.
Mikus.Ozols@telia.lv.

renāte
strazdiņa

Sadarbība ar pētniecības institūcijām un inovācijas, digitālās ekonomikas jautājumi, e-prasmes un IKT izglītība.
Renate.Strazdina@microsoft.com

Komanda

ANDRIS
MELNŪDRIS

Ģenerāldirektors
andris@likta.lv

INESE
KRILOVA

Ģenerāldirektora vietniece
inese@likta.lv


Rita
karlsone

Apmācību projektu koordinatore
rita@likta.lv

elita
ozoliņa

Apmācību projektu koordinatore
elita@likta.lv

katrīna
lipšāne

Mārketinga projektu vadītāja
katrina@likta.lv

darba
grupas

IZGLĪTĪBA

Darba grupas mērķi ir veicināt datorikas apguvi Latvijas skolās, sekmēt jauna mācību satura izstrādi, izskatīt izmaiņas studiju programmās un profesiju standartos, sekmēt nozares uzņēmumu un augstskolu sadarbību, lai panāktu IKT jomas speciālistu skaita pieaugumu nākotnē.

3s

Darba grupa seko līdz aktivitātēm saistībā ar Viedo specializācijas stratēģiju (3S), veicinot IKT nozares iespējas iesaistīties pētniecības un inovāciju aktivitātēs un sekmējot sadarbību starp nozares uzņēmumiem un pētniecības iestādēm, tostarp Kompetences centru programmas ietvaros.

e-id

Mērķis ir veicināt elektroniskās identifikācijas (autentifikācijas) risinājumu izmantošanu, tostarp E-ID karšu un E-paraksta plašāku izmantošanu, lai samazinātu birokrātisko slogu un veicinātu elektronisko dokumentu apriti un ērtāku E-pakalpojumu pieejamību.

E-SAKARI

Darba grupā tiek apspriesti elektronisko sakaru nozares politikas plāni, izstrādāti priekšlikumi elektronisko sakaru tīklu ierīkošanas, būvniecības un uzraudzības un nodevu noteikšanas kārtības uzlabošanai, tiek sekots līdz grozījumiem elektronisko sakaru likumā un izmaiņās citos normatīvajos aktos un ES likumdošanā.

LABĀ PRAKSE

Darba grupa veic aktīvu darbu, lai mazinātu administratīvo slogu publiskajos IT iepirkumos, izstrādā dažādas IKT nozares rekomendācijas, piemēram, saimnieciski izdevīgākā piedāvājuma vērtēšanas kritērijiem iepirkumiem IT jomā, iepirkumu līgumiem, izskata citus ar nozares publiskajiem iepirkumiem un labo praksi saistītus jautājumus.

DROŠĪBA & ECSO

Darba grupā tiek apspriestas kiberdrošības aktualitātes Latvijā, tās dalībnieki iesaistās aktivitātēs Eiropas mērogā, ar mērķi sekmēt publisko-privāto sadarbību, piedalīties Eiropas mēroga pētniecības projektos kiberdrošības jomā.

E-KOMERCIJA

Darba grupas mērķis ir sekmēt e-komercijas attīstību Latvijā un e-biznesa iespēju izmantošanu uzņēmējdarbības veicināšanai.

AUTORTIESĪBAS

Darba grupas mērķis ir sekot līdz autortiesību un nesēju nodevas jautājumiem, notiek darbs pie digitālās jomas priekšlikumiem mediju tiesiskā regulējuma izstrādei, kā arī televīzijas pakalpojumu internetā sniedzēju uzraudzības uzlabošanai.

EDAT

Darba grupa strādā pie personas datu aizsardzības jautājumiem saistībā ar Vispārējo datu aizsardzības regulu un tās ieviešanu, tiek izstrādātas nozares vadlīnijas ar mērķi tās saskaņot Datu valsts inspekcijā regulas piemērošanas atvieglošanai nozares uzņēmumiem.

DDN

Darba grupā tiek koordinēti sadarbības memoranda “Par kopīgiem mērķiem Latvijas digitālās transformācijas procesā un datos balstītas sabiedrības un valsts attīstībā” (Data Driven Nation) jautājumi saistībā ar atvērtiem datiem, popularizēti Latvijas sasniegumi un potenciāls lielo datu un mākoņdatošanas jomā.

E-RĒĶINI

Darba grupas mērķis ir panākt, lai Latvijā pēc iespējas ātrāk veiksmīgi darbotos un tiktu plaši lietota strukturētu un standartizētu elektronisko rēķinu aprite, tāpat notiek pieredzes un labās prakses apmaiņa, sekots līdzi Eiropas regulējumam, citu valstu pieredzei e-rēķinu jomā.